• RSS
  • Facebook
  • Twitter
01
Kwiecień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Na Ziemi można zobaczyć niesamowicie wiele fantastycznych miejsc. Ciężko zatem w niezbyt długim tekście opisać najładniejsze atrakcje, bo to nierealne. I dlatego skupmy się trochę bardziej na odkrywaniu fantastycznych miejsc na terenie Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najładniejszych krajów na świecie. Komu w szczególności mocno się spodoba Tajlandia? No cóż, zapewne internauci marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez biur podróży powinni wiedzieć, że Tajlandia to w sumie prosta destynacja.
Zapewne są prostsze państwa, przykładowo Włochy, ale jeżeli w grę wchodzi Azja, Tajlandia jest najlepszym kierunkiem. Niezbyt drogo, bezpiecznie, a do tego można zaryzykować twierdzenie, iż Tajlandia jest praktycznie stworzona pod backpackerów.
Niezwykły jest Bangkok, czyli stolica tego kraju. Co interesujące, jest to najczęściej odwiedzana stolica na świecie. Przede wszystkim dzięki chińskim turystom. Niesamowita jest także wyspa Phuket – to chyba raj. Nieinteresująca jest Pattaya, chociaż zapewne faceci szukający seksu będą uradowani.
źródło: usmiechtarnowa.pl, digikey.net.pl, www.avans.org.pl, www.wypadekholandia.pl

Przeczytaj także inne nasze artykuły:

Categories: Turystyka

Comments are closed.